top of page

O mnie

Moje projekty powstają inspirowane siłą kobiety oraz jej pragnieniem otaczania się pięknem.

Nawiązują do najnowszych trendów w modzie i oczekiwań nowoczesnej kobiety. Tym samym stają się odpowiedzią na jej pragnienie bycia wyjątkową. Mając to na uwadze, tworzę także indywidualne projekty dla swoich Klientek, by mogły być sobą na 100%.

Wszystkie moje produkty są wykonywane metodą rzemieślniczą w Polsce.  

Eva Opłotny

Projektowanie

"Piękno zaczyna się wtedy,

gdy decydujesz się na bycie sobą." Coco Chanel

Proces tworzenia każdej torebki ma swój początek w przekonaniu, że pięknie jest być sobą. Dlatego otwieram przed moimi Klientkami możliwość modyfikowania wzorniczo torebek, by były wyrazem ich temperamentu, czyli Siebie.

KOLEJNY WSPANIAŁY PROJEKT ZREALIZOWANY Z DAMOSFERĄ ORAZ MOIRAI ATELIER DO MAGAZYNU ELEGANCKIEJ MODY WYŚCIGOWEJ W 2024R.

Ekskluzywna sesja zdjęciowa odbyła się w kompleksie pałacowo-parkowym Mała Wieś, który łączy nowoczesność i piękno XVIII-wiecznej architektury. Podczas tej sesji swój debiut miały dwie nowe torebki z mojej kolekcji ślubnej. Wszystkie stylizacje emanują energią, inspirują i przyciągają uwagę. 

Weronika magazyn--27.jpg
Weronika dodatkowe na SM--3.jpg
Weronika magazyn--23.jpg
Weronika magazyn--21.jpg
Damosfera-12-03-2024-41.jpg
Weronika magazyn--18.jpg

Zdjęcia: Weronika Gwardys oraz Konrad Fijałkowski

PRESTIŻOWA SESJA ZDJĘCIOWA
Z DAMOSFERĄ
DO MAGAZYNU ELEGANCKIEJ MODY WYŚCIGOWEJ 2023r.

Z ogromną przyjemnością zrealizowałam projekt, do którego zostałam zaproszona przez DAMOSFERĘ - portal, który wspiera kobiety w rozwoju oraz w osiąganiu unikalnego wizerunku. Dzięki współpracy ze zdolną fotografką Weroniką Gwardys oraz modelkami o oryginalnej urodzie: Marceliną Wawrzyniak, Sandrą Paduch, Alicją Orzeł i Gotch_ya, powstał katalog eleganckiej mody wyścigowej. Zaprezentowane w nim stylizacje nawiązują do trendów mody z lat 60-tych.

Prawdziwym hitem okazała się różowa torebka w kształcie serca, nawiązująca do popularnego trendu Barbiecore.

SESJA ZDJĘCIOWA ZE ZNANĄ
MODELKĄ I INFLUENSERKĄ
ILONĄ ADAMSKĄ

Do eleganckiej sesji zdjęciowej moich torebek zaprosiłam Ilonę Adamską - prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, motywatorkę kobiet i autorkę książek.

Dzięki współpracy z I.D. Media stworzyliśmy wspólną sesję z Jubilerem W. Śliwiński, która przyniosła wspaniałe rezultaty. 

"Uwielbiam przedmioty, które zostały wykonane z właściwą precyzją, w które ktoś włożył kawałek swojej duszy, takie, które dowodzą, że pasja i zaangażowanie potrafią dać wspaniałe rezultaty. Dokładnie takie, jak torebki marki Eva Opłotny. W bogatej ofercie marki znalazłam propozycje, które sprawdzą się na gali i na spotkaniu biznesowym, na przyjęciu i wizycie u bliskich, za każdym razem wywołując zachwyt!" – wyznała Ilona Adamska.

Torebka Dubai i modelka Ilona Adamska
Torebka Boho i modelka Ilona Adamska
Torebka Bella i modelka Ilona Adamska
POKAZ MODY PODCZAS GALI MISS STARS POLAND 2023

Kandydatki konkursu zaprezentowały na wybiegu zaprojektowaną przeze mnie kolekcję torebek. Modne, soczyste i metaliczne kolory idealnie podkreśliły stylizacje ze skóry.

Metalowe dodatki, łańcuszki, bawełniane koronki i pióra ozdobiły letnią kolekcję torebek.

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu beskidzka24.pl

bottom of page